Державний навчальний заклад

"Професійний ліцей м. Українки"

1. Методична комісія викладачів предметів спеціального циклу та майстрів виробничого навчання професій: «Електромонтажник вторинних ланцюгів; електрослюсар будівельний»:
       Голова:  Мінєєва Олена Юріївна – викладач
       Члени комісії: Копач Надія Дмитрівна – майстер виробничого навчання;
                                        Чуй Микола Миколайович – майстер виробничого навчання;
                                        Пома Віктор Юрійович – майстер виробничого навчання;
                                        Реутова Надія Михайлівна – викладач.
2. Методична комісія викладачів предметів спеціального циклу та майстрів виробничого навчання професій: «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»:
       Голова:  Посту Роман Степанович – майстер виробничого навчання
       Члени комісії: Пома Віктор Юрійович – майстер виробничого навчання;
                                         Бессараб Анатолій Вікторович – майстер виробничого навчання;
                                         Кучерук Олександр Миколайович – майстер виробничого навчання;
                                         Мінєєва Олена Юріївна – викладач;
                                         Макеєва Тетяна Євгенівна – викладач.
 
3. Методична коміся викладачів предметів природничо-математичного циклу:
       Голова: Реутова Надія Михайлівна – викладач
       Члени комісії: Масюк Ольга Василівна – викладач;
                                        Матюшкін Віктор Анатолійович – викладач;
                                        Чуй Микола Миколайович – викладач;
                                         Торяник Людмила Василівна – викладач;
                                         Кондратенко Ірина Вікторівна – викладач;
                                         Гармаш Наталя Олександрівна – викладач.

4. Методична комісія викладачів предметів суспільно-гуманітарного циклу:
       Голова: Плохута Валентина Миколаївна – викладач
       Члени комісії: Зайда Тетяна Миколаївна – в.о. директора ліцею;
                                        Гейко Любов Осипівна – заступник директора з ВР;
                                        Горбатенко Ірина Іванівна – методист;
                                        Ткаченко Антоніна Олександрівна – викладач;
                                        Бебешко Наталія Михайлівна – викладач;
                                        Білоус Вікторія Олександрівна – бібліотекар.

5. Методична комісія викладачів допризовної підготовки та фізичного виховання:
       Голова: Кирилюк Іван Анатолійович – викладач
       Члени комісії: Кузьмін Леонід Олександрович – викладач; 
                                        Матюшкін Віктор Анатолійович– викладач.
 
6. Методична комісія майстрів виробничого навчання, викладачів предметів спеціального циклу професії: «Адміністратор; оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»:
       Голова: Муравейнікова Світлана Юріївна – майстер виробничого навчання
       Члени комісії: Отькало Руслана Юріївна – майстер виробничого навчання;
                                        Ткаченко Антоніна Олександрівна – викладач;
                                        Кондратенко Ірина Вікторівна – майстер виробничого навчання.

7. Методичнк комісія класних керівників та вихователів:
       Голова: Гейко Любов Осипівназаступник директора з ВР
       Члени комісії: Реутова Надія Михайлівна – викладач;
                                        Ткаченко Антоніна Олександрівна – викладач;
                                        Плохута Валентина Миколаївна – викладач;
                                        Хорошко Світлана Лайошівна – вихователь гуртожитку;
                                        Бебешко Наталія Михайлівна – викладач;
                                        Мінєєва Олена Юріївна – викладач;
                                        Гармаш Наталя Олександрівна – практичний психолог;
                                        Отькало Руслана Юріївна – майстер виробничого навчання;
                                        Матюшкін Віктор Анатолійович – викладач
                                        Кузьмін Леонід Олександрович – викладач
 
   У 2022-2023 навчальному році педагогічним колективом закладу розпочато роботу над новою науково-методичною проблемою: «Впровадження інноваційної моделі STEM-освіти в П(ПТ)О».
 У ліцеї діє 7 методичних комісій, керівництво яких здійснюють досвідчені педагоги з вищими кваліфікаційними категоріями та педагогічними званнями.
 Робота кожної передбачає примноження теоретичних знань педагогічних працівників, їх фахового зростання, розвиток потенціалу кожного викладача та майстра, досягнення позитивних результатів освітнього процесу.
  Основна увага приділяється розгляду і внесенню коректив в робочі навчальні плани і програми; аналізу рівня навчальних досягнень учнів;  впровадженню інноваційних технологій. Кожна комісія працює з відповідними методичними проблемами, в рамках єдиної науково-методичній проблемі ліцею.