Державний навчальний заклад

"Професійний ліцей м. Українки"

 

    1. Методична комісія викладачів предметів спеціального циклу та

майстрів виробничого навчання професій: "Електромонтажник

вторинних ланцюгів; електрослюсар будівельний"

 

                                 Голова комісії – Мінєєва Олена Юріївна, викладач

Члени комісії: Копач Надія Дмитрівна, майстер виробничого навчання
                                 Клапінський Андрій Васильович, майстер виробничого навчання
                                 Чуй Микола Миколайович, майстер виробничого навчання
                                 Реутова Надія Михайлівна, викладач
 

 

    2. Методична комісія викладачів предметів спеціального циклу та майстрів виробничого навчання професій: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах"


                               Голова комісії – Посту Роман Степанович, майстер виробничого навчання
Члени комісії: Пома Віктор Юрійович, майстер виробничого навчання
                                 Ігнатенко Григорій Іванович, майстер виробничого навчання
                                 Бахмацький Костянтин Миколайович, директор ліцею
                                 Мінєєва Олена Юріївна, викладач
                                 Клапінський Андрій Васильович, майстер виробничого навчання
                                 Макеєва Тетяна Євгенівна, викладач
                                 Ковальчук Володимир Юрійович, майстер виробничого навчання

   3. Методична комісія викладачів предметів природничо-математичного циклу


                               Голова комісії – Реутова Надія Михайлівна, викладач

Члени комісії: Масюк Ольга Василівна, викладач
                                 Матюшкін Віктор Анатолійович, викладач
                                 Чуй Микола Миколайович, викладач
                                 Торяник Людмила Василівна, викладач

   4. Методична комісія викладачів предметів суспільно-гуманітарного циклу


                               Голова комісії – Плохута Валентина Миколаївна, викладач
Члени комісії: Зайда Тетяна Миколаївн, заступник директора з НВР
                                 Горбатенко Ірина Іванівна, методист
                                 Гейко Любов Осипівна, викладач
                                 Ткаченко Антоніна Олександрівна, викладач
                                 Смірнов Андрій Миколайович, викладач

    5. Методична комісія викладачів допризовної підготовки та фізичного виховання

 

                               Голова комісії – Кирилюк Іван Анатолійович, викладач
Члени комісії: Гончар Юрій Миколайович, викладач
                                 Матюшкін Віктор Анатолійовичвикладач, викладач

  6. Методична комісія майстрів виробничого навчання, викладачів предметів спеціального циклу професії: «Адміністратор; оператор комп’ютерного набору»


                               Голова комісії  – Муравейнікова Світлана Юріївна, майстер виробничого навчання
Члени комісії: Отькало Руслана Юріївна, майстер виробничого навчання
                                 Ткаченко Антоніна Олександрівна, викладач
                                 Дяченко Ангеліна Сергіївна, психолог

   7. Методичне об’єднання класних керівників та вихователів


                               Голова комісії – Гришко Людмила Іванівна, заступник директора з ВР
Члени комісії: Реутова Надія Михайлівна, викладач
                                 Ткаченко Антоніна Олександрівна, викладач
                                 Плохута Валентина Миколаївна, викладач
                                 Хорошко Світлана Лайошівна, вихователь гуртожитку
                                 Смірнов Андрій Миколайович, викладач
                                 Мінєєва Олена Юріївна, викладач
                                 Гейко Любов Осипівна, викладач
                                 Отькало Руслана Юріївна, майстер виробничого навчання
                                 Муравейнікова Світлана Юріївна, майстер виробничого навчання
                                 Матюшкін Віктор Анатолійович, викладач
                                 Дяченко Ангеліна Сергіївна, психолог

 

           Єдина методична проблема, над якою працює педагогічний колектив ліцею –                                 "Технології розвитку критичного мислення учнівської молоді ЗПТО